4 Mar 2017

ALMOST SPRING

Hej!
Dzisiaj dla was nowy świeży pościk. Mam na sobie spontaniczną i dość nie wyszukaną stylizację. Tym razem głównym elementem są spodnie i ich nietypowy krój - w stylu powiedziałabym nawet  dzwonów. Zostały wygrzebane na wyprzedaży, aż sama się zdziwiłam, że udało mi się je dorwać!

Wczoraj był naprawdę piękny słoneczny dzień i tak się cieszę , że już czuć ten klimat wiosny!  Czy Wy też tak macie,że gdy widzicie słoneczko to od razu lepiej Wam się wstaje i łatwiej jest wam zrealizować plany, bo po prostu macie na to motywacje?

Już nie mogę się doczekać chodzenia w letnich kurteczkach, bez zbędnych warstw i szalików! Od razu będzie można wskoczyć w cienkie ciuchy i łatwiej będzie kombinować ze stylizacjami. I w tym momencie wyczuwam potrzebę pójścia na zakupy. Czas zaopatrzyć się w porządną ramoneskę, która jest dobra na wszystko i do wszystkiego.


Zdjęcia zrobione na tle pięknych Krakowskich uliczek. Za każdym razem w pobliżu rynku, czy plant znajduję coś dla siebie. Zawsze uważałam, że Kraków to magiczne miasto i przyjemnie jest po prostu przejść się jedną z tych klimatycznych uliczek.

I każdego kto tu zagląda zachęcam do odwiedzenia mojego instagrama, o którego staram się bardzo dbać ! Więc czekam też na wasze opinie tutaj lub właśnie na instagramie :)))
https://www.instagram.com/infinityideass/

Życzę miłego dnia i słoneczka moi drodzy, by mieć siłkę na wszystko ! Do zobaczenia.wearing:

blouse - H&M
mum jeans - PULL&BEAR
shoes - HOUSE


2 comments:

  1. Bardzo ładna bluzeczka, kolor khaki jest teraz bardzo modny ;)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuje dziękuje ! Jak zwykle wszystko powraca, ale akurat z tego się cieszę bo bardzo lubię tem kolor :*

      Delete